Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Alnatura

Aktívne filtre

 • Alnatura ovocná tyčinka hrozno-malina 23g

  1,00 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Tyčinka obsahuje 68% ovocnej zložky. Hmotnosť 23g.

 • Alnatura miničoko chrumkavá škorica 45g

  1,20 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Tyčinka obsahuje kvalitnú čokoládu a chrumkavé kúsky so škoricou. Hmotnosť 45g.

 • Alnatura miničoko café bisquit 45g

  1,20 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Tyčinka obsahuje kvalitnú čokoládu a kávovú náplň. Hmotnosť 45g.

 • Alnatura Spaghetti Semolato 500g

  1,90 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Cestoviny z kvalitnej múky a drsným povrchom pre lepšie udržanie omáčok.. Hmotnosť 500g.

 • Alnatura Penne 500g

  1,90 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Cestoviny z kvalitnej múky a drsným povrchom pre lepšie udržanie omáčok.. Hmotnosť 500g.

 • Alnatura Spaghetti celozrnné 500g

  1,90 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Cestoviny z kvalitnej celozrnnej múky a drsným povrchom pre lepšie udržanie omáčok.. Hmotnosť 500g. Trvanlivosť viď obal.

 • Alnatura Špirálky 500g

  1,90 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Cestoviny z kvalitnej múky a drsným povrchom pre lepšie udržanie omáčok.. Hmotnosť 500g. Trvanlivosť viď obal.

 • Alnatura miničoko kokos 40g

  1,65 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Tyčinka obsahuje kvalitnú mliečnu čokoládu a kokosovú náplň. Hmotnosť 40g.

 • Alnatura miničoko marcipán 40g

  1,75 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Tyčinka obsahuje kvalitnú mliečnu čokoládu a marcipánovú náplň. Hmotnosť 45g. Trvanlivosť viď obal.

 • Alnatura ryžové chlebíky s horkou čokoládou 100g

  1,90 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Chlebíky sú vyrobené z kvalitnej ryže a horkej čokolády. Hmotnosť 100g.

 • Alnatura ryžové chlebíky s pomarnančovou čokoládou 100g

  1,90 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Chlebíky sú vyrobené z kvalitnej ryže a horkej čokolády s pomarančovou chuťou. Hmotnosť 100g.

 • Alnatura nátierka paprika-kešu 125g

  2,90 €

  Zdravé produkty Alnatura s vyváženým zložením z bio potravín sú ideálnou voľbou na každý deň. Nátierka ideálna na chlebíky alebo pečivo obsahuje papriku, kešu, zemiaky, cibuľa, vodu, morksú soľ ai. Balenie 125g.