Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Lyofilizované ovocie

Aktívne filtre

 • Lyofilizované čerešne-višne 25g

  2,75 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené čerešne a višne 25g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizovaný ananás 25g

  3,75 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušený ananás 25g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizované brusnice 25g

  3,75 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené brusnice 25g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizované jahody 25g

  4,00 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené jahody 25g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizované banány 50g

  4,00 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené banány 50g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizovaný lesný mix 25g

  4,00 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené brusnice, maliny a černice 25g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizovaný záhradný mix 25g

  4,00 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené jahody, čierne ríbezle a maliny 25g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizované čerešne-višne 50g

  4,50 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené čerešne a višne 50g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizované slivky 50g

  4,50 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené slivky 50g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizovaný ananás 50g

  5,75 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušený ananás 50g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizované brusnice 50g

  5,75 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené brusnice 50g treba skladovať v suchu.

 • Lyofilizované jahody 50g

  6,00 €

  Mrazom sušené ovocie - zdravý spôsob mlsania. Pri tomto sušení sa zachovajú všetky živiny a ovocie je zbavené viacej ako 90% vody. Mrazom sušené jahody 50g treba skladovať v suchu.