Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Multipack a Startkit

Aktívne filtre

 • Multipack Jacobs Caffe Crema XL

  14,00 €

  MULTIPACK 3x. Tassimo T-DISC Jacobs Krönung Caffé Crema. Klasická Caffè crema s hrubou vrstvou zlatistej peny pre zážitok z krémovej kávy.

 • Startkit Tassimo Jacobs

  19,00 €

  TESTbox Jacobs obsahuje 1x Jacobs Medaile D Or, 1x Jacobs Monarch a 1x Jacobs Caffe Crema XL.

 • Multipack Jacobs Monarch

  19,00 €

  MULTIPACK 3x. Delikátně pražená káva s bohatým aroma. Střední úroveň pražení nic neubírá lahodné chuti a vůni. Káva je vyrobena z pečlivě vybraných a pečlivě upražených kávových zrn odrůdy 100% Arabica. Káva Jacobs Monarch patří k těm nejoblíbenějším a také nejlepším ... Balení obsahuje 16 kapslí.

 • Multipack Jacobs Medaile d Or

  19,00 €

  MULTIPACK 3x. Tassimo T-DISC Jacobs Médaille d´Or. Výroba tohto typu kávy je starostlivo strážená a chránená obchodná značka Médaille d´Or. Káva sa vyrába v Rainforest Alliance Certified, je vyrábaná z najlepších odrôd zŕn Arabica. Členstvo v Rainforest Alliance Certified je zárukou starostlivého praženia kávy s dlhoročnými skúsenosťami.

 • Multipack Jacobs Cafe Hag

  19,00 €

  MULTIPACK 3x. Aromatická káva bez kofeínu s mimoriadne mäkkou penou s jemnou chuťou. Smes je vyrobená z 100% kávy Arabica.

 • Multipack Mlieko

  19,00 €

  MULTIPACK 3x. Tassimo T-DISC Mlieko. Mliečna smetana do kávy, ktorá pridá jemnu mliečnu penu k všetkým vašim obľúbeným Tassimo nápojom.

 • Multipack Suchard čokoláda

  22,00 €

  MULTIPACK 3x. Tassimo T-DISC Suchard Hot Chocolate. Báječne krémová horúca čokoláda. Špecialita Suchard - Lahodne krémová, nádherne ukludňujúca čokoláda s jemnou penou.