Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Kompatibilné kapsule

Kompatibilné kapsule pre prístroje Nespresso značiek Limo Bar, Dallmayr, ECC, TeeKanne, Café Royal, Jacobs a iné

Aktívne filtre

 • Julius Meinl Espresso Crema pre Nespresso

  0,00 €

  Aj Julius Meinl sa pustil do výroby kapsúl pre Nespresso prístroje, tak si môžete vychutnať ďaľšiu kvalitnú značku kávy. Výdatné espresso s jemnou krémou. Intenzita 8. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Starbucks by Nespresso Espresso Roast 10 ks

  3,50 €

  Príbeh tmavo praženej zrnkovej kávy STARBUCKS DARK Espresso Roast sa začína v roku 1975, kedy začalo hľadanie dokonalej kombinácie kávových zŕn a najlepšieho spôsobu ich praženia. Výsledkom dlhoročného experimentovania je intenzívna káva, ktorá vyniká karamelovou sladkosťou a stane sa ideálnym základom na prípravu kávových nápojov s bohatou chuťou espressa.

 • Starbucks by Nespresso Single-Origin Colombia 10 ks

  3,50 €

  Stredne pražená 100 % kolumbijská káva STARBUCKS Single Origin Columbia vám svojou neopakovateľnou šťavnatou chuťou, zaobleným telom a typickým orieškovým dozvukom pripomenie návštevu kolumbijskej kávovej farmy. V nadmorskej výške 2 000 metrov nad morom v kulisách nádhernej kolumbijskej krajiny sa pestuje jedna z najkvalitnejších káv na svete.

 • Starbucks by Nespresso Blonde Espresso Roast 10 ks

  3,50 €

  STARBUCKS BLONDE Espresso Roast obsahuje špeciálnu zmes starostlivo vybraných kávových zŕn z Latinskej Ameriky, ktoré vynikajú sladkými a výraznými tónmi. Po päť desaťročí miešania a praženia bola vytvorená dokonalá zmes zŕn na prípravu espressa s odvážne jemnou a vyváženou chuťou, ktorá zvýrazňuje sladšiu stránku mlieka, vďaka čomu dodáva klasickým kávovým nápojom dokonalú hladkosť.

 • Starbucks by Nespresso Pike Place Roast 10ks

  3,50 €

  Stredne pražená zrnková káva STARBUCKS MEDIUM Pike Place je veľmi žiadaná už od prvého otvorenia kaviarne STARBUCKS v Pike Place Market v Seattli. Vychutnajte si jemne vyváženú zmes starostlivo vybranej zrnkovej kávy z Latinskej Ameriky, ktorá vás prekvapí lahodnou príchuťou čokolády a pražených orieškov. Svoju neopakovateľnú chuť káva nestráca ani po pridaní mlieka a cukru. Obsahuje 10 kapsúl.

 • LOR Lungo Profondo pre Nespresso

  3,70 €

  Skvelá kávička od značiek Jacobs - Douwe Egberds. Ako jediný výrobca ponúka kávu v hliníkových kapsuliach. Kvalitne pražené lungo s korenistými tónmi a bronzovou krémou. Intenzita 9. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • LOR Lungo Elegante pre Nespresso

  3,70 €

  Skvelá kávička od značiek Jacobs - Douwe Egberds. Ako jediný výrobca ponúka kávu v hliníkových kapsuliach. Kvalitne pražené lungo s kvetinovými tónmi. Intenzita 6. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • LOR Espresso Forza pre Nespresso

  3,70 €

  Skvelá kávička od značiek Jacobs - Douwe Egberds. Ako jediný výrobca ponúka kávu v hliníkových kapsuliach. Kvalitne pražené espresso s jemnou krémou. Intenzita 9. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • LOR Splendente pre Nespresso

  3,70 €

  Skvelá kávička od značiek Jacobs - Douwe Egberds. Ako jediný výrobca ponúka kávu v hliníkových kapsuliach. Kvalitne pražené espresso s orechovo-citrusovými tónmi. Intenzita 7. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Lavazza Lungo Avvolgente pre Nespresso

  3,90 €

  Kvalitná kávička od známej talianskej značky Lavazza pražená na tmavo. Zmes Arabiky a Robusty. Vychutnajte si prenikavé lungo s kakaovo-korenistými tónmi. Intenzita 5. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Lavazza Espresso Armonico pre Nespresso

  3,90 €

  Kvalitná kávička od známej talianskej značky Lavazza pražená na tmavo, 100% Arabika. Vychutnajte si prenikavé espresso s karamelovo-cereálnymi tónmi. Intenzita 8. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Lavazza Espresso Deciso pre Nespresso

  3,90 €

  Kvalitná kávička od známej talianskej značky Lavazza pražená na tmavo. Vychutnajte si prenikavé espresso s drevitými tónmi. Intenzita 10. Balenie obsahuje 10 kapsúl.