Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Čaje Nespresso

Kvalitné čajové kapsule kompatibilné so systémom Nespresso TM

Aktívne filtre

 • Rene Green Pepermint TEA

  3,25 €

  Kvalitná značka kávových a čajových kapsúl pre Nespresso prístroje prináša jedinečné a chutné čaje. Zelený čaj s mätou je osvedčená a ideálna voľba. Balenie obsahuje 10 kapsúl. Odporúčaná príprava ako lungo s pridaním vody.

 • Rene Marrakech Green TEA

  3,25 €

  Kvalitná značka kávových a čajových kapsúl pre Nespresso prístroje prináša jedinečné a chutné čaje. Veľmi osviežujúci mätový čas s citrónom a citrónovou trávou. Balenie obsahuje 10 kapsúl. Odporúčaná príprava ako lungo s pridaním vody.

 • Rene Rooibos Red Espresso TEA

  3,25 €

  Kvalitná značka kávových a čajových kapsúl pre Nespresso prístroje prináša jedinečné a chutné čaje. Chutný životabudič nazývaný aj červené espresso, to je roibos, ktorý Vás postaví na nohy. Balenie obsahuje 10 kapsúl. Odporúčaná príprava ako lungo s pridaním vody.

 • Rene Russian Earl Grey TEA

  3,25 €

  Kvalitná značka kávových a čajových kapsúl pre Nespresso prístroje prináša jedinečné a chutné čaje. Čierny, povzbudzujúci čaj, ideálny na raňajky alebo neskoršie popoludnie - to je Earl grey s citrusmi. Balenie obsahuje 10 kapsúl. Odporúčaná príprava ako lungo s pridaním vody.

 • René Green Jasmine TEA

  3,25 €

  Talianska značka kávových a čajových kapsúl pre Nespresso prístroje prináša jedinečné a chutné čaje. Veľmi osviežujúci zelený čaj s jasmínom. Balenie obsahuje 10 kapsúl. Odporúčaná príprava ako lungo s pridaním vody.

 • René Herbal TEA

  3,25 €

  Talianska značka kávových a čajových kapsúl pre Nespresso prístroje prináša jedinečné a chutné čaje. Veľmi osviežujúci bylinný čaj. Balenie obsahuje 10 kapsúl. Odporúčaná príprava ako lungo s pridaním vody.