Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Nescafé Dolce Gusto

Aktívne filtre

 • Nescafé Dolce Gusto Espresso
  • -5%

  Nescafé Dolce Gusto Espresso

  4,66 € 4,90 €
  -5%

  Nápojové kapsule pre použitie v prístrojoch Dolce Gusto. Nápoj vyniká bohatou chuťou so zamatovo hebkou penou "Crema".
  Pre milovníkov intenzívnej kávy je tu Espresso. Nápoj vyniká bohatou chuťou so zamatovo hebkou penou "Crema". Malá šálka Espressa je ten najlepší spôsob, ako si oddýchnuť po jedle.

 • Nescafé Dolce Gusto Espresso Decaffeinato
  • -5%

  Nescafé Dolce Gusto Espresso Decaffeinato

  4,66 € 4,90 €
  -5%

  Pre milovníkov intenzívnej kávy je tu Espreso Decaffeinato - BEZ KOFEÍNU. Nápoj vyniká bohatou chuťou so zamatovo hebkou penou.

 • Nescafé Dolce Gusto Café Au Lait

  4,90 €

  Pre milovníkov intenzívnej kávy je tu Nescafé Dolce Gusto Cafe AuLait. Čierná káva s mliekom, šálka 200 ml.

 • Nescafé Dolce Gusto Cappucino

  4,90 €

  Mierne osladený nápoj je tvorený napeneným horúcim mliekom a malým množstvom tmavého Espressa. Pôvod tohto obľúbeného nápoja siaha až do 17. storočia.

 • Nescafé Dolce Gusto Chococino

  4,90 €

  Zvodne zamatová a plná je chuť Chococina, skvelý pôžitok završuje jemná mliečna pena. Nápoj ocenia všetci milovníci čokolády bez rozdielu veku.
  Zvodne zamatová a plná je chuť Chococina, skvelý pôžitok završuje jemná mliečna pena. Nápoj ocenia všetci milovníci čokolády bez rozdielu veku.
  Balenie obsahuje 8 kapslí Chococina a 8 kapslí mlieka.

 • Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo

  4,90 €

  Lahodná káva na každý deň. Ponúka nezameniteľnú arómu pod zamatovou napenenou penou. Ide o väčšie, tzv. dlhé Espresso.
  Lahodná káva na každý deň. Ponúka nezameniteľnú arómu pod zamatovou napenenou "Cremou". Ide o väčšie, tzv dlhé Espresso, vyznačuje sa jemnou a napriek tomu plnou chuťou.

 • Nescafé Dolce Gusto Grande

  4,90 €

  Láhodná káva s výraznou chuťou korunovana jemnou arómou. Zrná 100% Arabica robia z kávy Aroma špecialitu pre ozajstných milovníkov dobrej kávy.
  Pre milovníkov intenzívne kávy je tu Nescafé Dolce Gusto Grande AROMA. Začnite Váš deň s lahodnou kávou s výraznou chuťou korunovanú jemnou arómou. Zrná 100% Arabica robia z kávy Aroma špecialitu pre ozajstných milovníkov dobrej kávy.

 • Nescafé Dolce Gusto Grande Inteso

  4,90 €

  GRANDE INTENSO - vychutnajte si šálku silnej kávy s bohatou arómou. Balenie obsahuje 16 kapsulí s lahodnou praženou mletou kávou pre každý deň.
  Balenie obsahuje 16 kapsulí s lahodnou praženú mletou kávou pre každý deň. Táto káva so zlatisto hnedou zamatovou penou, vyrobená z tých najlepších zrniek arabiky, bola stvorená preto, aby Vám prinášala intenzívnu aromatickú chuť každý deň.

 • Nescafe Dolce Gusto Caffe Lungo Intenso

  4,90 €

  Lahodná káva na každý deň. Voľba pre milovníkov silnej intenzívnej kávy talianskeho typu. Ide o väčšie, tzv. dlhé Espresso. Cez kávu sa pustí viac vody a tak získate šálku plnú chuti.

 • Nescafé Dolce Gusto Espresso Barista

  4,90 €

  Dolce Gusto Barista je prvotriedne malé espresso pre kávových "fajnšmekrov", ktorí hľadajú intenzívnu chuť kávy s bohatou arómou.
  Pripraví kávu s intenzívnou chuťou, silné "telo", bohatú arómu, príprava na 40 ml, príprava za pomoci 1 kapsule.

 • Nápojové kapsule Nescafé Intenso

  4,90 €

  Pre milovníkov intenzívnej kávy je tu Espresso Intenso. Nápoj Malé a silné čierne aromatické espresso s bohatou penou s prídavkom mletej kávy Robusta. Malá šálka Espressa Intenso je ten najlepší spôsob, ako si oddýchnuť po jedle.

 • NESCAFÉ DOLCE GUSTO NESQUIK

  4,90 €

  Kávové kapsule 16 kapsúl v škatuľke (16 porcií), nižší obsah kakaa, menej horký, štipka vanilky, plnotučné mlieko, príprava za pomoci 1 kapsule, obsah 160ml