Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Lungo

Aktívne filtre

 • Starbucks by Nespresso Pike Place Roast 10ks

  3,50 €

  Stredne pražená zrnková káva STARBUCKS MEDIUM Pike Place je veľmi žiadaná už od prvého otvorenia kaviarne STARBUCKS v Pike Place Market v Seattli. Vychutnajte si jemne vyváženú zmes starostlivo vybranej zrnkovej kávy z Latinskej Ameriky, ktorá vás prekvapí lahodnou príchuťou čokolády a pražených orieškov. Svoju neopakovateľnú chuť káva nestráca ani po pridaní mlieka a cukru. Obsahuje 10 kapsúl.

 • LOR Lungo Elegante pre Nespresso

  3,70 €

  Skvelá kávička od značiek Jacobs - Douwe Egberds. Ako jediný výrobca ponúka kávu v hliníkových kapsuliach. Kvalitne pražené lungo s kvetinovými tónmi. Intenzita 6. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • LOR Lungo Profondo pre Nespresso

  3,70 €

  Skvelá kávička od značiek Jacobs - Douwe Egberds. Ako jediný výrobca ponúka kávu v hliníkových kapsuliach. Kvalitne pražené lungo s korenistými tónmi a bronzovou krémou. Intenzita 9. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Dallmayr Capsa Lungo Belluno

  3,90 €

  Jemné a ľahké lungo zo 100% Arabiky. Vyznačuje sa jemnými tónmi Vanilky a kvetinovou dochuťou. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Dallmayr Capsa Lungo Azzurro

  3,90 €

  Exkluzívne a jemné lungo vytvorené zo zmesi Arabika a Robusta sa vyznačuje svojou jemnou chuťou a krásnou krémovou penou. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Lavazza Lungo Avvolgente pre Nespresso

  3,90 €

  Kvalitná kávička od známej talianskej značky Lavazza pražená na tmavo. Zmes Arabiky a Robusty. Vychutnajte si prenikavé lungo s kakaovo-korenistými tónmi. Intenzita 5. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Julius Meinl Lungo Arabica pre Nespresso

  3,90 €

  Aj Julius Meinl sa pustil do výroby kapsúl pre Nespresso prístroje, tak si môžete vychutnať ďaľšiu kvalitnú značku kávy. 100% Arabika. Intenzita 6. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Julius Meinl Lungo Classico pre Nespresso

  3,90 €

  Aj Julius Meinl sa pustil do výroby kapsúl pre Nespresso prístroje, tak si môžete vychutnať ďaľšiu kvalitnú značku kávy. Výdatné lungo s jemnou krémou. Intenzita 4. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Éspresso Intenso

  3,70 €

  Výrazná chuť horkej čokolády africkej kávy pripomína pikantné tóny pražených mandlí, s mierne korenistou vôňou. Kompatibilné s Nespresso prístrojmi. 10 kapsúl.

 • Nespresso Stockholm Fortissio Lungo

  4,70 €

  Zmes juhoamerických a stredoamerických káv Arabica s dotykom Robusty – Fortissio Lungo je intenzívna zmes s plným telom a nahorkosťou, ktorá rozvíja arómu z pražených zŕn.Intenzita 7.

 • Nespresso Tokyo Vivalto Lungo

  4,70 €

  Vivanto Lungo je zmes, ktorá je vyrovnaná a komplexná predovšetkým vďaka oddelenému praženiu juhoafrických a východoafrických káv Arabica, ktoré kombinujú arómu z praženia a jemné kvetinové tóny. Intenzita 4.

 • Nespresso Vienna Linizio Lungo

  4,70 €

  Namiesto Finezzo Lungo. Delikátne zasnúbenie kávy Arabica z Južnej, Severnej a Strednej Ameriky.  Zrná sú pražené jemným a šetrným spôsobom. Linizio Lungo je veľmi aromatická káva so známkami jasmínu. Intenzita 3.