Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Bez kofeínu

Aktívne filtre

 • Julius Meinl Espresso bez kofeínu pre Nespresso

  3,90 €

  Aj Julius Meinl sa pustil do výroby kapsúl pre Nespresso prístroje, tak si môžete vychutnať ďaľšiu kvalitnú značku kávy. Výdatné espresso bez kofeínu. Intenzita 8. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Nespresso Arpeggio Decaffeinato Limited

  4,70 €

  Teraz BEZ KOFEÍNU. Názov sám o sebe hovorí, že je to Stredomoria zmes par excellence, je so silným charakterom, intenzívne telo a dlhodobá a vynikajúca chuť. Jeho hustá a krémová pena zostáva do posledného dúšku. Intenzita 9. 10ks.

 • Nespresso Volluto Decaffeinato

  4,70 €

  Nástupca DECAFFEINATO 2. Teraz BEZ KOFEÍNU. Jemným pražením, jemné telo znateľných výsledkov s jemným dotykom obilnín a svieže. Charakter Volluto podtrhuje nádychom kyslosti. Intenzita 4. 10ks.

 • Nespresso Ristretto Decaffeinato Limited

  4,70 €

  Nástupca Decaffeinato Intenso. Silné a kontrastné. Ristretto Decaffeinato má rovnako silný charakter a kontrastné chutě, které poznáte a máte radi u zmesi Ristretto. Výsledkom rafinovaného spojenia nejlepších latinskoamerických a východoafrických Arabik s málom Robusty je silno pražená káva s jemným ovocným nádychom. Intenzita 10. Balenie obsahuje 10 kapsúl.


 • Nespresso StartPack MIX Decaf 16ks

  8,90 €

  Máte radi Nespesso kávičku a chcete si naraz vychutnať viacero druhov kávy? Máme pre Vás riešenie v podobe StartPackov rôznych druhov. DECAF obsahuje 16 kapsúl po 4 kusoch z týchto druhov (Volluto Decaffeinato, Vivalto Lungo Decaffeinato, Ristretto Decaffeinato, Arpeggio Decaffeinato). Exkluzívne u nás.

 • Nespresso StartPack MIX Komplet 25ks

  12,90 €

  Máte radi Nespesso kávičku a chcete si naraz vychutnať viacero druhov kávy? Máme pre Vás riešenie v podobe StartPackov rôznych druhov. KOMPLET obsahuje 25 kapsúl po 1 kuse z týchto druhov (Roma, Ristretto, Arpeggio, Livanto, Volluto, Capriccio, Cosi, Volluto Decaffeinato, Vivalto Lungo Decaffeinato, Ristretto Decaffeinato, Arpeggio Decaffeinato, Linizio Lungo, Fortissio Lungo, Vivalto Lungo, atď)