Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. 

Limitky Nespresso

Aktívne filtre

 • René Green Coffee

  3,25 €

  Talianska značka kávových a čajových kapsúl pre Nespresso prístroje prináša jedinečné a chutné kávy. Zdravá a pritom jedinečná blahodárna zelená káva je ideálnym riešením pre každodenné pitie a pomáha aj pri chudnutí. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Nespresso Napoli

  4,50 €

  Dharkan nám končí a prichádzajú 2 nové kávičky. Napoli je krátke, silné a tmavé espresso. Ide o zamatovo krémovú šálku kávy s mimoriadne silným telom a horkou dochuťou. Intenzita 13. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Nespresso Venezia

  4,50 €

  Dharkan nám končí a prichádzajú 2 nové kávičky. Venezia je jemná, okrúhla a aromatická káva, ktorej jemné praženie ale zachováva intenzívnu vôňu a silné telo. Pre túto kávičku sú typické cereálne tóny a karamelovú dochuť. Intenzita 7. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Nespresso Corto

  4,90 €

  Pri tvorení tejto zmesi sme sa inšpirovali chuťou dotmava upraženej kávy s hutnou konzistenciou, ktorou sa preslávili španielski baristi. Túžite po robustnej káve s malým nádychom sladkosti? Skúste dúšok kávy Corto z radu BARISTA CREATIONS s troškou mlieka a nechajte sa totou silnou, tmavo praženou zmesou káv Arabica a Robusta odnášať.

 • Nespresso Scuro

  4,90 €

  Zmes Scuro je inširovaná baristami z Melbourne. Hľadáte perfektnú rovnováhu medzi kávou a mliekom? Vychutnajte si vôňu lahodnej kávy vďaka sladkosti mlieka s kávou Scuro z radu BARISTA CREATIONS. Stačí pridať mlieko a pražená, cereálne a orieškové tóny budú vo Vašej šálke priamo svietiť v dokonalom spojení s mliekom. Intenzita 8. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • Nespresso Chiaro

  4,90 €

  Káva Chiaro je inširovaná baristami z Brooklynu. Chceli by ste si dopriať niečo naozaj chutné? S kávou Chiaro z radu BARISTA CREATIONS sa Vám to určite podarí, pretože bola navrhnutá pre sladkú harmóniu s mliekom. Starostlivo vybranej zmesi kávy Arabica z Kene a Indonézie sa dostáva to najľahšie praženie vôbec, takže keď pridáte mlieko, odhalia sa lahodné karamelové tóny a tóny sladkých sušienok.

 • Nespresso StartPack MIX Variations 15ks

  8,90 €

  Máte radi Nespesso kávičku a chcete si naraz vychutnať viacero druhov kávy? Máme pre Vás riešenie v podobe StartPackov rôznych druhov. VARIATIONS obsahuje 15 kapsúl po 5 kusoch z týchto druhov (Caramelito, Cioccattino, Vanilio). Exkluzívne u nás.

 • Nespresso StartPack MIX Decaf 16ks

  8,90 €

  Máte radi Nespesso kávičku a chcete si naraz vychutnať viacero druhov kávy? Máme pre Vás riešenie v podobe StartPackov rôznych druhov. DECAF obsahuje 16 kapsúl po 4 kusoch z týchto druhov (Volluto Decaffeinato, Vivalto Lungo Decaffeinato, Ristretto Decaffeinato, Arpeggio Decaffeinato). Exkluzívne u nás.

 • Nespresso StartPack MIX Lungo 20ks

  9,90 €

  Máte radi Nespesso kávičku a chcete si naraz vychutnať viacero druhov kávy? Máme pre Vás riešenie v podobe StartPackov rôznych druhov. LUNGO obsahuje 20 kapsúl po 2 kusoch z týchto druhov (Vivalto Lungo Decaffeinato, Linizio Lungo, Fortissio Lungo, Vivalto Lungo, Envivo Lungo, Nikaragua, India, Indonesia, Colombia, Ethiopia). Exkluzívne u nás.

 • Nespresso StartPack MIX Espresso 20ks

  10,90 €

  Máte radi Nespesso kávičku a chcete si naraz vychutnať viacero druhov kávy? Máme pre Vás riešenie v podobe StartPackov rôznych druhov. ESPRESSO obsahuje 20 kapsúl po 1 kuse z týchto druhov (Roma, Ristretto, Arpeggio, Livanto, Volluto, Capriccio, Cosi, Volluto Decaffeinato,  Ristretto Decaffeinato, Arpeggio Decaffeinato, Nikaragua, India, Indonesia, Colombia, Ethiopia, Kazaar, Dharkan, atď)

 • Nespresso StartPack MIX Komplet 25ks

  12,90 €

  Máte radi Nespesso kávičku a chcete si naraz vychutnať viacero druhov kávy? Máme pre Vás riešenie v podobe StartPackov rôznych druhov. KOMPLET obsahuje 25 kapsúl po 1 kuse z týchto druhov (Roma, Ristretto, Arpeggio, Livanto, Volluto, Capriccio, Cosi, Volluto Decaffeinato, Vivalto Lungo Decaffeinato, Ristretto Decaffeinato, Arpeggio Decaffeinato, Linizio Lungo, Fortissio Lungo, Vivalto Lungo, atď)